FARMONA PROFESSIONAL PODOLOGIC FITNESS Antybakteryjny krem do stóp z jonami srebra 500ml

51,00 zł
Brutto
Ilość


PODOLOGIC FITNESS Antybakteryjny krem do stóp z jonami srebra

pojemność: 50 ml

obszar: stopy

rodzaj skóry: każdy rodzaj

działanie: profilaktyka antybakteryjna

wiek: bez względu na wiek

Przeznaczenie: do codziennej pielęgnacji stóp aktywnych, profilaktyka antybakteryjna.

Działanie: jony srebra i tlenek cynku zapewniają stopom skuteczną ochronę przeciwbakteryjną. Ałun działa antyseptycznie, niwelując przykry zapach. Ekstrakt z szałwii lekarskiej tonizuje i odświeża. Krem pozostawia stopy delikatne i gładkie. Dzięki lekkiej konsystencji doskonale się wchłania.

SPOSÓB UŻYCIA:

Krem nanieść na stopy pamiętając o przestrzeniach między palcami. Pozostawić do wchłonięcia.

Składniki aktywne:

  • Jony srebra - tworzą nierozpuszczalne kompleksy z białkami naskórka, tworząc powłoki ochronne zapobiegające wnikaniu mikroorganizmów w głąb tkanek. Zapewniają skuteczną ochronę przeciwbakteryjną, mają działanie przeciwzapalne i regenerujące. Wspomagają odnowę tkanek miękkich a także zwiększają odporność organizmu.
  • Ałun - wykazuje właściwości łagodzące i bakteriobójcze. Ma także właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne i ściągające. Tworzy na powierzchni skóry niewidoczną, niekleistą powłokę zapobiegając działaniu bakterii a jednocześnie pozwalając pracować gruczołom.
  • Tlenek cynku - jest silnym antyoksydantem, działa antybakteryjnie i ściągająco. Ułatwia oczyszczanie skóry z nagromadzonego sebum, przywraca jej naturalne pH, łagodzi stany zapalne, zmniejsza skłonność skóry do powstawania zaskórników.
  • Ekstrakt z szałwii lekarskiej - zawiera witaminy A, C i PP. Posiada działanie grzybobójcze oraz odkażające. Jest bogatym źródłem kamfory, garbników jak również flawonoidów. Działa przeciwbakteryjnie i ściągająco.
  • Inulina - jest prebiotykiem, naturalnym węglowodanem, nie trawionym przez ludzkie enzymy. Składa się z cząsteczki glukozy połączonej z łańcuchem (od kilku do kilkudziesięciu) cząsteczek fruktozy. W stanie naturalnym występuje ona w korzeniach lub bulwach niektórych roślin, najczęściej pozyskiwana jest z cykorii. Ma działanie nawilżające i łagodzące. Ułatwia utrzymanie naturalnej flory bakteryjnej na skórze co ułatwia w utrzymaniu pięknego wyglądu.
PHI1001

Zobacz także

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

FARMONA PROFESSIONAL PODOLOGIC FITNESS Antybakteryjny krem do stóp z jonami srebra 500ml

Napisz swoją opinię